کد خبر: 1731726
براساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی؛
بارش باران و وزش باد در اغلب مناطق کشور/ پیش‌بینی آسمان نیمه ابری برای پایتخت
سازمان هواشناسی از ادامه بارش باران، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در اغلب مناطق کشور خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بر اساس اعلام سازمان هواشناسی طی ۲۴ ساعت آینده در اغلب مناطق کشور به جز جنوب غرب و جنوب کشور به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقتی و در مناطق مستعد تگرگ پیش‌بینی شده است.

امروز در استان‌های واقع در دامنه جنوبی البرز، استان‌های واقع در دامنه زاگرس، استان‌های همدان و مرکزی، اصفهان، یزد، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، هرمزگان و سیستان و بلوچستان رگبار و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود و از اواخر وقت فردا در شمال استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل رگبار و رعد و برق را شاهد خواهیم بود.
 
فردا در خراسان رضوی، دامنه‌های البرز در سمنان و شرق تهران، برخی نقاط استان‌های اصفهان، یزد، کرمان، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان و همچنین در اواخر وقت در شمال استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و در غرب سواحل دریای خزر رگبار و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.
 
روز دوشنبه در مناطقی از خراسان جنوبی، غرب یزد، غرب اصفهان، مرکزی، قم، سمنان، تهران، البرز، قزوین، شرق زنجان، شمال فارس، کرمان، شمال سیستان و بلوچستان، شمال استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و سواحل دریای خزر بارش رخ خواهد داد.
 
روز سه شنبه هفته جاری در سواحل دریای خزر، دامنه‌های جنوبی البرز واقع در استان‌های زنجان، قزوین، البرز و تهران، دامنه‌های زاگرس واقع در استان‌های همدان، مرکزی، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و استان‌های اصفهان، شمال فارس، برخی مناطق کرمان و سیستان و بلوچستان بارش ادامه خواهد داشت.
 
روز چهارشنبه در شمال غرب، غرب، بخش‌هایی از مرکز، دامنه‌های البرز و زاگرس و همچنین سواحل دریای خزر بارش پیش بینی شده است.
 
آسمان تهران امروز نیمه ابری گاهی ابری همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود، بیشینه و کمینه دما در تهران ۲۶ و ۱۶ درجه خواهد بود.
 
انتهای پیام