شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 21:07 منتشر شده در مورخ: 1399/03/03 شناسه خبر: 1612279

ترافیک سنگین در محورهای هراز و فیروزکوه/ هموطنان از سفرهای غیرضرور اجتناب کنند

ترافیک سنگین در محورهای هراز و فیروزکوه/ هموطنان از سفرهای غیرضرور اجتناب کنند
فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک سنگین در محورهای مواصلاتی هراز، فیروزکوه، محور امام رضا(ع) و آزادراه حرم تا حرم خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ سیاوش محبی با اشاره به وضعیت ترافیکی در محور هراز و فیروزکوه اظهار داشت: با رصد دوربین‌های پلیس، شاهد ترافیکی سنگین در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران اعم از هراز، فیروزکوه، محور امام رضا(ع) و آزادراه حرم تا حرم می‌باشیم و حجم بار ترافیکی در محور هراز سنگین‌تر است.

وی با اشاره به نقش رانندگان در قانون‌مدار و کاهش حوادث افزود: با رانندگان متخلف که با حرکات مارپیچ و سبقت غیرمجاز منجر به حادثه می‌شوند با توقیف خودرو اعمال قانون می‌شوند.

فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران همچنین با اشاره به تعطیلات عید فطر افزود: هموطنان از سفرهای غیرضرور اجتناب کرده و در صورت الزام بودن سفر از اطلاعات جاده‌ها و بار ترافیک در محورها باخبر شده و سفر خود را مدیریت کنند.

فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران در پایان خاطر نشان کرد : پلیس راهور با تمام تجهیزات به صورت محسوس و نامحسوس در تمامی محورها مستقر و بدون اغماض با خودروهای متخلف برخورد خواهند کرد.

https://ww.dana.ir/1612279
ارسال نظر
نظرات