شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 17:38 منتشر شده در مورخ: 1399/06/25 شناسه خبر: 1647549

بازگشایی فرودگاه چابهار از 26 شهریور به صورت موقت‌/پول بلیت مسافران برمی‌گردد

بازگشایی فرودگاه چابهار از 26 شهریور به صورت موقت‌/پول بلیت مسافران برمی‌گردد
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: فرودگاه کنارک چابهار روزچهارشنبه 26 شهریور به صورت موقت بازگشایی می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ تورج دهقانی زنگنه، امروز ‌اظهار داشت: فرودگاه چابهار روز 26 شهریور به صورت موقت بازگشایی می‌شود،‌ همچنین روز شنبه 29 شهریور ماه‌ در راستای ‌رفع مشکلات و مسائل فرودگاه چابهار جلسه‌ای با حضور مسئولان مربوطه خواهیم داشت؛ روز شنبه پیش‌رو برای رفع مشکلات فرودگاه در میان مدت و بلندمدت‌ تصمیم‌گیری می‌شود و مکاتباتی در راستای رفع مشکلات‌ انجام خواهد شد.

 
وی در شبکه خبر تأکید کرد: ‌مسافرانی که در چند روز اخیر به دلیل مشکلات‌ فرودگاه چابهار دچار مشکل شده‌اند، می‌توانند پرداختی‌های خود را بابت بلیت دریافت کنند، شرکت‌های هواپیمایی هم موظف هستند، مبالغ بلیت را به مسافران برگردانند‌ و یا اینکه بلیت دیگری برای مسافران صادر کنند.
 
به گفته رئیس سازمان هواپیمایی کشوری فرودگاه چابهار از چند روز پیش بدون اطلاع قبلی به مسافران تعطیل شده بود و همین موضوع موجب بروز مشکلات زیادی برای مسافران شد.
 
دهقانی زنگنه افزود: ما امروز به همراه معاونان ‌به فرودگاه کنارک (چابهار) آمدیم، برخی ‌مشکلات و مسائل این فرودگاه‌ برطرف شد، و روز آینده این فرودگاه به صورت موقت بازگشایی می‌شود؛ ‌‌امروز به همراه هیئتی از نیرو‌های وزارت دفاع، نهاجا و شرکت عقاب عسلویه و‌ مسئولان محلی از فرودگاه چابهار بازدید کردیم.
 
وی‌ اظهار داشت: در فرودگاه چابهار مشکلاتی در حوزه‌ ناوبری و کمک ناوبری و همچنین سیستم‌های پروازی ایجاد شده بود و همین موضوع موجب شد، فرودگاه بدون اطلاع به مسافران تعطیل شود.
 
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری تصریح کرد: سعی شد، مشکلات این فرودگاه بررسی شود، ضمن آنکه طبق دستور وزیر راه و شهرسازی برنامه‌ریزی شده است برخی مشکلات فرودگاه در کوتاه مدت رفع شود؛ بنا به دستور وزیر راه و شهرسازی برخی مشکلات فرودگاه چابهار توسط وزارت دفاع به زودی رفع می‌شود.
 
دهقانی زنگنه اظهار کرد: شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران ‌و سازمان‌های تحت نظارت این بخش، باید هرچه سریع‌تر برای رفع مشکل فرودگاه چابهار همکاری‌های لازم را انجام دهند.
 
به گفته وی این فرودگاه متعلق به نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است و چند سالی است که در اختیار بخش تجاری (عقاب عسلویه) برای رشد و شکوفایی این منطقه قرار داده شده بود.
 
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری تصریح کرد: از فرماندهان نیرو‌های مسلح، فرمانده کل ارتش و فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برای‌ رسیدگی به مشکلات این فرودگاه و رفع آن، قدردانی می‌کنم.
 
انتهای پیام/
https://ww.dana.ir/1647549
ارسال نظر
نظرات