شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 17:33 منتشر شده در مورخ: 1399/08/07 شناسه خبر: 1661815

نفت 39 دلاری شد

نفت 39 دلاری شد
با افزایش نفت خام آمریکا و شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا و اروپا که نگرانی در مورد اشباع بازار و کاهش تقاضا برای سوخت را تقویت کرده است، قیمت نفت کاهش یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از رویترز، با افزایش نفت خام آمریکا و شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا و اروپا که نگرانی در مورد اشباع بازار و کاهش تقاضا برای سوخت را تقویت کرده است، قیمت نفت کاهش یافت.

هر بشکه نفت برنت با 1.31 دلار کاهش 39.38 دلار فروخته شد و هر بشکه نفت خام آمریکا با 1.55 دلار کاهش 38.02 دلار معامله شد.

نفت برنت نزدیک به 2 درصد و نفت خام آمریکا 2.6 درصد روز گذشته افزایش قیمت را ثبت کردند.

آمارهای آمریکن پترولیوم نشان داد ذخایر نفت خام و بنزین آمریکا هفته پیش افزایش یافت.ذخایر نفت خام 4.6 میلیون بشکه افزایش یافت و به 495.2 میلیون بشکه رسید.

شرکت های انرژی و بنادر در سراسر سواحل خلیج آمریکا از روز سه شنبه خود را برای طوفان زتا که به خلیج مکزیک وارد شده است، آماده می کنند.

در عین حال، آمریکا، روسیه، فرانسه و کشورهای دیگر در ثبت تعداد مبتلایان به کووید 19 در روزهای اخیر رکورد زده اند و دولت های اروپایی محدودیت های جدیدی برای مهار کرونا در نظر گرفته اند.

دونالد ترامپ دیروز اذعان کرد بسته کمک مالی کرونایی احتمالا بعد از انتخابات ریاست جمهوری به نتیجه برسد زیرا کاخ سفید نتوانست اختلافات خود با جمهوری خواه دیگر در سنای آمریکا و دموکرات های کنگره حل کند.

از دیگر عوامل تاثیرگذار بر بازار، تولید نفت لیبی است که انتظار می رود در هفته های آتی به یک میلیون بشکه در روز برسد.

انتهای پیام

 

 

https://ww.dana.ir/1661815
ارسال نظر
نظرات