شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 17:33 منتشر شده در مورخ: 1400/02/14 شناسه خبر: 1730792

حمله راکتی به عین الاسد

حمله راکتی به عین الاسد
یک فرمانده نظامی عراقی از حمله راکتی به عین الاسد در استان الانبار که دقایقی قبل رخ داده است، خبر داد اما تاکنون از میزان تلفات و خسارات گزارشی مخابره نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شفق نیوز عراق از حمله راکتی به پایگاه عین الاسد در غرب عراق خبر داد.

 
صابرین نیوز هم گزارش داد: یک فرمانده نظامی عراقی از حمله راکتی به عین الاسد در استان الانبار که دقایقی قبل رخ داده است، خبر داد اما تاکنون از میزان تلفات و خسارات گزارشی مخابره ندشه است.
 
همزمان صابرین نیوز از شنیده شدن صدای آژیر خطر از پایگاه نظامی عین الاسد خبر داد و اعلام کرد که نظامیان آمریکایی پایگاه را کاملا بستند.
 
صابرین نیوز اعلام کرد: صدای انفجارهایی در نزدیکی پایگاه عین الاسد شنیده می شود که علت آن تاکنون مشخص نشده است. صدای چهار انفجار در نزدیکی عین الاسد شنیده شده است.
 
همچنین یک منبع امنیتی مسئول از وقوع انفجار در مرکز انتقال تجهیزات وابسته به ائتلاف بین‌المللی آمریکایی در مرزهای عراق با کویت خبر داد.
 
این منبع همچنین اعلام کرد، یک بمب کنار جاده‌ای در منطقه «جریشان» واقع در استان بصره در نزدیکی مرزهای عراق با کویت در مکان پارک خودروها در مرکز انتقال تجهیزات خودروهای متعلق به کاروان‌های پشتیبانی مواد لجستیک ائتلاف بین‌المللی منفجر شد.
 
منبع مذکور همچنین اعلام کرد، این حادثه هیچگونه تلفات جانی به دنبال نداشته است.
 
انتهای پیام/
https://ww.dana.ir/1730792
ارسال نظر
نظرات