شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 11:18 منتشر شده در مورخ: 1400/02/16 شناسه خبر: 1731261
شبکه تلویزیونی طلوع:

همه مراکز امنیتی در جنوب شهر غزنی افغانستان به دست طالبان افتاد

همه مراکز امنیتی در جنوب شهر غزنی افغانستان به دست طالبان افتاد
اعضای شورای ولایتی غزنی در افغانستان امروز اعلام کردند که همه مراکز امنیتی در جنوب این شهر به دست طالبان افتاده است و اگر مقامات به امنیت آن توجهی نکنند، سقوط کامل شهر دور از انتظار نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شبکه تلویزیونی طلوع امروز پنجشنبه در خبری فوری اعلام کرد: همه مراکز امنیتی در جنوب شهر غزنی (در افغانستان) به دست طالبان سقوط کرد.

به گزارش طلوع، اعضای شورای ولایتی غزنی از سقوط تمامی مراکز امنیتی در منطقه «آرزو» (از توابع حوزه سوم امنیتی شهر غزنی) در جنوب این شهر به دست طالبان خبر داده و هشدار دادند که اگر مقامات افغانستان به امنیت غزنی توجه نکنند، سقوط کامل شهر دور از انتظار نیست.

به گزارش این شبکه تلویزیونی، از تلفات احتمالی نظامیان افغانستان در این حمله گزارشی در دست نیست؛ اما تعدادی از نظامیان افغان از این پایگاه ناپدید شده‌اند.

این در حالیست که نیروهای اشغالگر خارجی به سرکردگی نظامیان تروریست آمریکایی ابتدا قرار بود تا شنبه هفته جاری یعنی اول ماه می سال جاری میلادی از افغانستان خارج شوند؛ اما جو بایدن رییس جمهور آمریکا با نقض توافق دوحه پیشتر اعلام کرد که این اقدام تا ۱۱ سپتامبر طول خواهد کشید؛ رویدادی که عدم عمل به وعهده ها توسط واشنگتن را بیش از پیش آشکار کرد.

انتهای پیام/

https://ww.dana.ir/1731261
ارسال نظر
نظرات