شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 12:54 منتشر شده در مورخ: 1400/02/18 شناسه خبر: 1731914
امیرعبداللهیان:

انتفاضه قدس برگه دیگری از اراده ملت فلسطین برای نیل به حقوق مشروع آنهاست

انتفاضه قدس برگه دیگری از اراده ملت فلسطین برای نیل به حقوق مشروع آنهاست
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین المللی گفت: برافروخته شدن شعله های انتفاضه قدس برگه دیگری از صفحات مبارزات و اراده ملت فلسطین برای نیل به حقوق مشروع آنهاست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ «حسین امیرعبداللهیان» دستیار ویژه رئیس مجلس و دبیر کل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین جنایت اخیر صهیونیست ها در روز خونین جهانی قدس علیه ملت روزه دار فلسطین در مسجد الاقصی را بشدت محکوم کرد.

وی با اشاره به مسئولیت انسانی و حقوقی نهادهای بین المللی ، مجامع بین المللی پارلمانی و سازمان ملل؛ خواستار توقف فوری جنایات رژیم جعلی و تروریستی اسراییل  و محکومیت این تجاوزات صهیونیستی و‌ توقف نقض سیستماتیک حقوق بشر گردید.
 
امیر عبداللهیان برافروخته شدن شعله های انتفاضه قدس را برگه دیگری از صفحات مبارزات و اراده ملت فلسطین برای نیل به حقوق مشروع خود خواند و یاری رساندن و کمک به ملت و مبارزین فلسطینی در این مرحله حساس را مهم و ضروری توصیف نمود.
 
دبیر کل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین از مجالس اسلامی و جهان بویژه بین المجالس اسلامی و آسیایی درخواست کرد بطور ویژه موضوع قدس و مسجد الاقصی را مورد اهتمام قرار دهند.
 
 
انتهای پیام/ک
https://ww.dana.ir/1731914
ارسال نظر
نظرات