شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 09:49 منتشر شده در مورخ: 1400/02/26 شناسه خبر: 1734324
براساس اعلام سازمان هواشناسی:

بارش باران در برخی نقاط کشور تا روز آینده/ افزایش نسبی دمای هوا در نیمه شمالی کشور

بارش باران در برخی نقاط کشور تا روز آینده/ افزایش نسبی دمای هوا در نیمه شمالی کشور
براساس اعلام سازمان هواشناسی طی سه روز آینده در برخی نقاط کشور بارش باران، وزش باد و رعدوبرق رخ خواهد داد و امروز و فردا در نیمه شمالی کشور دمای هوا افزایش خی‌یابد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ براساس پیش بینی سازمان هواشناسی، امروز در برخی مناطق استان‌های تهران، البرز، قزوین، همدان، مرکزی، قم، اصفهان، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کرمان، شرق کهگیلویه و بویراحمد، شمال و شرق فارس، جنوب و غرب یزد، نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان، شمال آذربایجان شرقی، شمال آذربایجان غربی، ارتفاعات استان‌های سمنان، گلستان، مازندران و هرمزگان به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی و در برخی مناطق گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

فردا در غرب اصفهان، برخی مناطق استان‌های قم، مرکزی، زنجان، قزوین، کرمان، شمال و شرق فارس در ساعت بعد از ظهر افزایش ابر گاهی بارش پراکنده و وزش باد رخ خواهد داد.
 
امروز و فردا در نیمه شمالی کشور و در استان‌های ساحلی دریای خزر افزایش نسبی دما را خواهیم داشت. روز چهارشنبه در اردبیل و استان‌های ساحلی دریای خزر دما ۵ تا ۱۰ درجه کاهش خواهد یافت.
 
روز سه‌شنبه در برخی از نقاط استان‌های واقع در شمال غرب، غرب سواحل خزر و استان‌های واقع در دامنه‌های البرز مرکزی رگبار، رعدوبرق، وزش باد و کاهش موقتی دما پیش‌بینی می‌شود.
 
روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در شمال آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و ارتفاعات البرز مرکزی ابرناکی و بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود و در سایر مناطق کشور جوی آرام و پایدار پیش‌بینی شده است.
 
آسمان تهران امروز کمی ابری در بعدازظهر افزایش ابر و وزش باد پیش‌بینی می‌شود، بیشینه و کمینه دما در پایتخت ۳۰ و ۱۸ درجه خواهد بود.
 
انتهای پیام
 

 

https://ww.dana.ir/1734324
ارسال نظر
نظرات