شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 16:22 منتشر شده در مورخ: 1400/07/30 شناسه خبر: 1778246
وزیر اقتصاد:

تمرکززدایی از بودجه ۱۴۰۱ در دستور کار قرار دارد

تمرکززدایی از بودجه ۱۴۰۱ در دستور کار قرار دارد
وزیر اقتصاد و دارایی گفت: ما به دنبال تغییر و تحول در وضعیت اقتصادی کشور هستیم و این کار با تمرکززدایی در بودجه ۱۴۰۱ انجام خواهد گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید احسان خاندوزی ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان مرزی بیله‌سوار اظهار داشت: ما به دنبال تغییر و تحول در وضعیت اقتصادی کشور هستیم و این کار با تمرکز زدایی در بودجه ۱۴۰۱ انجام خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه تمرکززدایی می تواند به اتمام پروژه های زخمی و نیمه کاره در کشور کمک کند افزود: این رویکرد اصلی ما در وزارت اقتصاد است و در این باره رایزنی های لازم را با سازمان برنامه و بودجه کشور انجام دادیم.
 
خاندوزی تصریح کرد: باید نوع نگاه ما به نظام مدیریتی از حالت متمرکز به منطقه محور تغییر کند تا بتوانیم مشکلات موجود در شهرستان ها را حل کنیم.
 
وزیر اقتصاد و دارایی با اشاره به ظرفیت های موجود در منطقه مغان استان اردبیل، بیان کرد:  اگر توان مدیریتی شهرستان‌ها به لحاظ بودجه ای افزایش یابد قطعا بسیاری از مشکلات شهرستان‌های مختلف این استان رفع خواهد شد.
 
وی با تاکید بر اینکه نباید در مقام وزیر مدافع تمرکز قدرت و تصمیم گیری در وزارتخانه ها باشیم، اضافه کرد: تمرکز قدرت تصمیم گیری سدی در برابر چابک سازی روند توسعه مناطق مختلف و شهرستان های کشور است.
 
خاندوزی با اشاره به مطالبه به حق مردم شهرستان بیله سوار، گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده و بعد از بررسی نهایی منطقه آزاد بیله سوار تا پایان سال کلنگ زنی خواهد شد و حتی هیئت مدیره این منطقه نیز انتخاب خواهد شد تا روند سرمایه‌گذاری در این منطقه تسریع پیدا کند.
 
انتهای پیام
 
https://ww.dana.ir/1778246
ارسال نظر
نظرات