شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 19:15 منتشر شده در مورخ: 1401/02/22 شناسه خبر: 1838370
با برگزاری هفته چهارم و پنجم؛

لیگ تکواندو نوجوانان| تکلیف 3 تیم صعود کننده به مرحله بعدی مشخص شد/ عنوان فنی ترین سرپرست به نوشهری ها رسید

لیگ تکواندو نوجوانان| تکلیف 3 تیم صعود کننده به مرحله بعدی مشخص شد/ عنوان فنی ترین سرپرست به نوشهری ها رسید
در پایان دیدارهای هفته چهارم و پنجم لیگ تکواندو نوجوانان، تیم لوازم خانگی کن با تفاضل امتیاز بهتر نسبت به تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر، صدرنشین گروه نخست شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته چهارم و پنجم (گروه اول) از مرحله نخست بیست و چهارمین دوره لیگ تکواندو نوجوانان پسر "جام آینده سازان المپیک" یادواره شهید مدافع سلامت دکتر «خضر خلیلی»  امروز پنجشنبه 22 اردیبهشت ماه در خانه تکواندو برگزار شد.

در این دوره از رقابت ها 6 تیم رام صنعت بهاره، هیات تکواندوشهرستان نوشهر، دانشگاه آزاد، هیات تکواندو گچساران، آینده سازان لوازم خانگی کن و زاگرس در گروه نخست به رقابت پرداختند که در پایان هفته پنجم، تیم آینده سازان لوازم خانگی کن توانست با کسب 15 امتیاز صدرنشین شود و تیم های هیات تکواندو شهرستان نوشهر و دانشگاه آزاد به ترتیب با کسب 12 و 7 امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار بگیرند.

به این ترتیب تیم های آینده سازان لوازم خانگی کن، هیات تکواندو شهرستان نوشهر و دانشگاه آزاد اسلامی توانستند از گروه خود به مرحله بعدی رقابت ها راه پیدا کنند.

 برترینهای هفته چهارم و پنجم (گروه اول) به این شرح معرفی شدند:

بهترین سرپرست: مهدی بصیری از تیم هیئت تکواندو شهرستان نوشهر

برترین سرمربی: علی اکبری از تیم آینده سازان لوازم خانگی کن

فتی ترین بازیکن: نیما نورمحمدی از تیم آینده سازان لوازم خانگی کن

نتایج کامل دیدارهای انجام شده:

هفته چهارم:
رام صنعت بهاره 3 - هیات تکواندو شهرستان نوشهر 7
دانشگاه آزاد اسلامی 5 - هیات تکواندو  گچساران 5
آینده سازان لوازم خانگی کن 9 - زاگرس 1

هفته پنجم:
رام صنعت بهاره 1 - دانشگاه آزاد اسلامی 9
هیات تکواندو شهرستان  نوشهر 9 - زاگرس 1
هیات تکواندو گچساران 1 - آینده سازان لوازم خانگی کن

انتهای پیام/

https://ww.dana.ir/1838370
ارسال نظر
نظرات