شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 23:01 منتشر شده در مورخ: 1401/02/22 شناسه خبر: 1838384
رئیس جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی مطرح کرد:

به قرآن کمبود کالا نداریم / اخلالگران بازار به دادگاه معرفی می شوند

به قرآن کمبود کالا نداریم / اخلالگران بازار به دادگاه معرفی می شوند
رئیس جهاد کشاورزی رئیس جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: ذخایر کالای اساسی به اندازه کافی وجود دارد و کمبودی نداریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اکبر فتحی در گفتگو با تبریزبیدار در خصوص نگرانی مردم پیرامون کالاهای اساسی اظهار داشت: کمبودی در عرضه کالای اساسی وجود ندارد، به قرآن قسم هیچگونه کمبودی وجود ندارد.

وی افزود: نمی دانم چرا جو روانی ایجاد می شود که امروز ۶۰ هزار تومان است و فردا ۹۰ هزار تومان خواهد شد و این مساله تقاضا برای خرید را زیاد می کند

جوجه ریزی و کشتار مرغ به حد کافی انجام می شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان با بیان اینکه کشتار مرغ به مقدار روزانه و حتی بیشتر از آن انجام می‌شود، گفت: تخم مرغ نیز به اندازه کافی عرضه می‌شود باید با همراهی مردم بر جو روانی غلبه کنیم.

وی با تاکید بر اینکه از نظر کالاهای اساسی موجود هیچگونه نگرانی وجود ندارد، افزود: ذخایر به اندازه کافی وجود دارد، جوجه ریزی کافی انجام شده و مرغ منجمد نیز به اندازه کافی وجود دارد که از امروز عرضه می‌کنیم.

فتحی تصریح کرد: مدیریت تأمین کالا یک  وظایف حاکمیتی است و ما باید آن را انجام دهیم.خوشبختانه دولت در زمان خود ورود پیدا کرده و تأمین کرده و ذخیره سازی اتفاق افتاده است.

مردم بدون تاثّر از جو روانی ، به اندازه نیاز خرید کنند

وی به تعدیل قیمت ها در فضای عرضه و تقاضا اشاره کرده و گفت: هدف از اجرای طرح این بود که قیمت ها در فضای عرضه و تقاضا کنترل شود. عاجزانه از مردم خواهشمندم تحت تأثیر جو روانی قرار نگیرند و به اندزاه نیاز خود خرید کنند تا بازار کنترل شود.

گشت های نظارتی شدیدتر از قبل

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استانبا اشاره به تشدید نظارت بر قیمت ها گفت: سقف قیمت ها مشخص شده که بر اساس آن مرغ ۵۹۸۰۰ تومان و تخم مرغ ۳۹۸۰۰ تومان می باشد. کنترل این سقف قیمت وظیفه ما است و در هر کجا که از این سقف تجاوز شود، ورود می کنیم و با توجه به اختیارات داده شده برخورد های جدی و شدید صورت می گیرد.

وی تاکید کرد: هر کسی تخلف کند، مخل نظم اقتصادی است و به دادگاه معرفی می شود و ما در این ارتباط اغماض نخواهیم کرد.

انتهای پیام/

https://ww.dana.ir/1838384
ارسال نظر
نظرات