شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 19:45 منتشر شده در مورخ: 1401/02/24 شناسه خبر: 1838824
وزیر آموزش و پرورش:

ثبت‌نام دانش‌آموزان باید در مدارس با شفافیت انجام شود

ثبت‌نام دانش‌آموزان باید در مدارس با شفافیت انجام شود
وزیر اموزش و پرورش گفت: باید در فرایند ثبت نام های دانش آموزان در مدارس جدیت و شفافیت ایجاد شود همچنین جایی برای پاسخگویی به شکایات مردم درنظر گرفته شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛یوسف نوری در ارتباط وب کنفرانسی با گردهمایی روسای ادارات ارزیابی و پاسخگویی به شکایات سراسر کشور در شیراز گفت: از تلاش ها و زحمات و حضور موثر معلمین در دوران کرونا تقدیر و تشکر می کنم.

وزیر اموزش و پرورش ضمن اشاره به نظارت های دقیق و همه جانبه اظهار داشت: باید نظارت ها دربرگیرنده تمامی مناطق و مدارس اعم از شهر و روستا باشد.

نوری گفت: شهریه های ثابت و غیرثابت در مدارس غیر دولتی کاملا مشخص شود.

وزیر آموزش و پرورش ضمن اشاره به برگزاری دوره های جبرانی تابستانه دانش اموزان گفت: دوره های تابستانه در قالب دوره های جبرانی اموزشی و پرورشی بصورت تلفیقی برگزار شود و صرفا به اموزش پرداخته نشود.

وزیر اموزش و پرورش افزود: در فرایند ثبت نام های دانش اموزان در مدارس جدیت و شفافیت ایجاد شود و همچنین جایی برای پاسخگویی به شکایات مردم درنظر گرفته شود.

نوری ضمن اشاره به نظام اداری و جدیت در اجرا گفت: برنامه های راهبردی تنها حدود ۱۰ درصد از مسیر می باشد و این اجرا است که ۹۰ درصد دیگر را دربر میگیرد پس باید در نظام اداری، اجرا را بیشتر جدی گرفته شود.

خاطر نشان می شود: گردهمایی روسای اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات ادارات کل آموزش و پرورش کشور در شیراز در حال برگزاری است.

انتهای پیام/ن/م

https://ww.dana.ir/1838824
ارسال نظر
نظرات