شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 16:16 منتشر شده در مورخ: 1401/04/02 شناسه خبر: 1878078
شنبه ۴ تیرماه، تاریخ افشای اسناد؛

فدراسیون کشتی: دریافتی فدراسیون تاکنون از اعتبارات مجلس بوده/ «صفر» شدن بودجه قهرمانی توسط معاون وزیر قانونی نیست

فدراسیون کشتی: دریافتی فدراسیون تاکنون از اعتبارات مجلس بوده/ «صفر» شدن بودجه قهرمانی توسط معاون وزیر قانونی نیست
فدراسیون کشتی درباره اخبار منتشره پیرامون واریز مبلغی از سوی وزارت ورزش و جوانان به حساب این فدراسیون به ارائه بیانیه‌ای پرداخت.

به گزارش خبرگزاری دانا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی؛ اخبار منتشر شده در خصوص واریز مبلغ چهار و نیم میلیارد تومان از بودجه فدراسیون کشتی، توسط وزارت ورزش و جوانان به صورت صحیحی اطلاع رسانی نشده و این بودجه از اعتبارات مصوب مجلس شورای اسلامی بوده است.

در پاسخ به برخی اخبار منتشر شده در خصوص واریز مبلغ چهار و نیم میلیارد تومانی  در سال جاری از سوی وزارت ورزش به حساب فدراسیون کشتی موارد ذیل جهت تنویر افکار عمومی بیان می گردد.
 
۱ - مبلغ فوق بنا به اعلام‌ معاون ورزش قهرمانی از اعتباری پرداخت گردیده که مجلس شورای اسلامی از تبصره ۱۴ با توجه به عملکرد و جایگاه ورزش کشتی برای فدراسیون در نظر گرفته است و بودجه وزارت ورزش در حوزه قهرمانی برای فدراسیون کشتی توسط معاونت ورزشی بصورت کاملا غیرقانونی صفر گردیده است.
 
۲- با توجه به ۳۰ میلیارد تومان هزینه های فدراسیون کشتی در حوزه قهرمانی در ۴ ماهه اول سال ۱۴۰۱ که بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان می‌باشد، دریافتی فدراسیون کشتی از وزارت تنها چهار و نیم میلیارد بود که آن هم از اعتبارات مصوب مجلس می‌باشد.
 
ضمنا روز شنبه ۴ تیرماه، عملکرد واقعی و مستند فدراسیون کشتی در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت.
 
انتهای پیام/
https://ww.dana.ir/1878078
ارسال نظر
نظرات